לקבלת הצעת מחיר

  כתבו לנו בוואטסאפ

  רונן קנדל  האיש מאחורי מידיום-גלאס

  בחדר התצוגה שבחולון תפגשו יצירות שונות ויחודיות כמו זכוכיות נשפכות של כיורים יפיפיים ,פסלים מיוחדים  וגם שילובים של זכוכיות עם חומרים אחרים כמו עץ וברזל, לוחות הנצחה מיוחדים וחלונות לבית – כנסת מסוגננים וצבעוניים. הנצחות ודיוקנים בעבודת יד ברישום ובחריטה, מצבות מיוחדות לילדים ועוד יצירות אומנות מושקעות…

  הכל התחיל בסוף שנות השמונים כשהתחלתי לעבוד במקלט קטן בבית הורי ברמת גן ,בכלל ההתחלה היתה  עם ויטראזים והלחמות ומשם צמחתי והתפתחתי  וכיום מרבית פועלי הוא בתחום התזות החול צריבה על זכוכית ,חריטה לעומק ופיסול בחומר.

  היום אני עובד עם מיטב האדריכלים מהשורה הראשונה, קבלנים  מעצבי פנים והמון לקוחות פרטיים שמגיעים אלי לסטודיו ומקבלים יחס חם  ,אישי ושרות אדיב!

  עיצובים בזכוכית מתאימים לכל אדם ולכל מי שמעוניין בפריטים איכותיים ויוקרתיים בבית או במשרד בבית כנסת או במבנה ציבור .

  אתם יכול להזמין פריט בודד כמו חלון מעוצב למטבח או כיור לנטילת ידיים ואילו מוסדות ציבוריים מזמינים לרוב שילוט פנים מיוחד ,דלתות סיכוריות עם חריטה של לוגו בצביעה אומנותית.

  גם בבתי כנסת רבים בארץ ובעולם, מוצגים הרבה מיצירותי בו אני דואג להכניס מוטיבים יהודיים,בהדבקות ,בשכבות, בחריתה עמוקה  ובצבעים ססגוניים ,שכל מטרתי היא  לפאר ולהדר חלונות מעקות לעזרת נשים,ארונות קודש לוחות הנצחה ותורמים , תמונות ותקרות מזכוכית אומנותית.

  תהליך ההזמנה של היצירה מתחיל בפגישה ראשונית אצלי בסטודיו או אצל הלקוח, במהלכה מתאר הלקוח את מבוקשו את הסגנון הכללי  את הגוונים והמידות המשוערות,לאחר הפגישה  אספק  ללקוח הצעת מחיר מפורטת עבור הזמנתו,לאחר אישור ההזמנה אפגש בבית הלקוח אקח מידות מדויקות  ובשלב הבא יכין הגרפיקאי סקיצה או הדמיה  מוחשית ויציגו ללקוח,

  לאחר שזה אושר יעבוד הצוות  המקצועי שלי באופן  מוקפד ומפוקח על הזכוכיות. בסוף התהליך יועבר ללקוח ויורכב אצלו הפריט כשהוא מושלם איכותי ויחודי.

  סגירת תפריט