לקבלת הצעת מחיר

  כתבו לנו בוואטסאפ

  גיטרה כחולה יפה לנוי
  מראה מיוחדת בשילוב צדפים
  פמוטים מעוצבים מעץ ומזכוכית
  מראה מיוחדת בשילוב התזת חול וצדפים
  מתנה לבית חדש
  כינור עם פמוטים תואמים
  גיטרות לנוי ולתליה על קיר
  כינור לנוי מעוצב בעבודת יד
  גיטרות לתליה על קיר
  תוף מרים מעוצב לנוי
  מנדולינה יפה לנוי בעיצוב מיוחד
  תוף לנוי
  גיטרה מעוצבת לנוי ותליה
  גיטרה יפה מעוצבת לנוי
  עוד כלי נגינה  לנוי בגוונים של זהב 
  לב מזכוכית מעוצבת מצבה לאמא
  גיטרה מיוחדת מעוצבת לנוי
  חלונות מעוצבים בחריטה בהתזת חול
  שעון גדול מעוצב מזכוכית לבית כנסת
  פינה מעוצבת לנטילת ידיים
  מגן הוקרה מעוצב מזכוכית
  מדף מעוצב מזכוכית
  מצבה מיוחדת מזכוכית לילדה
  תמונה מזכוכית מעוצבת בהתזת חול וצבע
  מזוזות  מזכוכית מעוצבת

  זכוכית היא חומר גלם אהוב מאד על מעצבים רבים והיא מוכרת לנו מזה אלפי שנים. עיצוב בזכוכית מתבסס על תכונותיו של החומר, המיוצר לאחר התכה בטמפרטורה גבוהה מאד של אשלגן, צורן וגם גיר. קירורו של החומר החדש שהתקבל, של הזכוכית עצמה, הוא זה המאפשר את עיצובה בהתאם לכל עיצוב שרוצים ובהתבסס על טכניקות שונות, שחלקן ידועות רק בעת הנוכחית והן מוכרות יותר ואילו אחרות נחשבות לעתיקות במיוחד. הזכוכית, כחומר גלם, קלה ונוחה לעיצוב עבור העוסקים בכך. היא שקופה, בעלת משקל שאיננו גבוה מדי ומאפשרת יצירת אלמנטים דקורטיביים מיוחדים במינם. בעידן של היום, כאשר קיימות טכניקות מתוחכמות ומתקדמות מאד, אפשר ליצור עיצובים מרהיבים עוד יותר באמצעות זכוכית, המתאימים הן למקומות סגורים והן לפתוחים.

  כיצד בא לידי ביטוי עיצוב בזכוכית בישראל ובעולם בעבר?

  עיצוב זכוכית בישראל ובעולם כולו נועד לתת מענה לצרכים שונים וקיים מזה לא מעט שנים. אם בוחנים את העבר, ובעיקר את ההיסטוריה הרחוקה, מגלים שהשתמשו בזכוכית לצרכי עיצוב כבר ברומא העתיקה, לפני אלפי שנים. אז, באותן השנים, יצרו זכוכית מתערובת של חול  ים, שאותה התיכו לטמפרטורה גבוהה מאד ולאחר מכן קיררו. כך התקבלו גושי זכוכית ענקיים, ששברו לחלקים קטנים יותר, גושים שנמכרו ליצרנים ולבעלי מלאכה לצרכי התכה חוזרת ויצירה של אלמנטים מסוגים שונים. כיום, כאמור, מייצרים את הזכוכית מחומרים אחרים ולעיתים גם עם תוספות שונות, שהן אלו הקובעות את איכותה, טיבה ואת סוג הזכוכית המתקבל.

  יש לא מעט שיטות שונות לייצר אלמנטים מזכוכית וחלקן וותיקות ואילו אחרות מודרניות יחסית. תודות לפיתוחים הטכנולוגיים והצרכים המשתנים, הפך תהליך הייצור ועיצוב הזכוכית למתקדם הרבה יותר וכזה המאפשר קבלת אלמנטים מרהיבים, שבחלקם גדולים מאד (ביניהם לוחות זכוכית יפהפיים בליטוש ברמה גבוהה במיוחד). שילובם של חומרי גלם נוספים בזכוכית עצמה, הפכו את הזכוכית המתקבלת לחומר חלק הרבה יותר והזדמנות לייצור אלמנטים דקורטיביים בעלי תכונות ייחודיות ומראה בלתי רגיל.

  מה מאפייניו של עיצוב בזכוכית בישראל כיום?

  עיצוב בזכוכית בישראל כיום מושפע לא אחת מתהליכים גלובאליים המאפיינים את העולם ושינויים רבים שהתרחשו בענף עצמו. יש בישראל לא מעט אמנים שנעזרים בזכוכית כחומר גלם מרכזי ומנצלים את התכונות הנפלאות שלה. עבודות של עיצוב בזכוכית אפשר למצוא במקומות רבים והן מתאימות הן לפנים והן לחוץ, תודות לאקלים המאפיין את ישראל. תכונות השקיפות של הזכוכית, האור הטבעי הנהדר בשעות היום וגם היותה קלת משקל ובטוחה לשימוש, הופכים אותה לחומר גלם נפוץ מאד בארץ ודרך נפלאה לבטא רעיונות יצירתיים בלתי רגילים. עבודות הזכוכית משמשות כאלמנט דקורטיבי בלא מעט משרדים, בתי עסק וגם בבתים פרטיים והן מביאות לקדמת הבימה את היופי הרב של החומר, כמו גם את יכולתו לשמש אפילו כפתרון לחיסכון באנרגיה (על ידי ניצול התאורה הטבעית של שעות היום ומיקומו של אותו אלמנט זכוכית מסוים בזווית הנכונה).

  אילו עבודות של עיצוב בזכוכית אפשר למצוא?

  בהיותה חומר גלם בעל תכונות ייחודיות ושונות מכל חומר גלם אחר, אפשר ליצור באמצעות הזכוכית מבחר של עבודות ואלמנטים המשתלבים נהדר לצד אחרים. יצירות של עיצוב בזכוכית יכולות להיות גדולות וגם קטנות, לפנים וגם לחוץ, כאמור, וחלקן אף יכולות להיות שימושיות מאד. ברשימה זו נמצא ,ויטראזים,  כיורים מקסימים, עבודות הקשורות להנצחה למשל כמו מצבות מיוחדות, לוחות זכרון והנצחה ,דיוקנים העשויים עבודות יד וכוללים חריטה, לוחות לבתי כנסת ולעסקים שונים וגם אלמנטים העשויים זכוכית וכוללים חומרי גלם נוספים כמו עץ וברזל. פרויקטים רבים של בנייה כוללים גם הם עבודות מזכוכית, היוצרים מראה אסתטי מאד הן בחללים הפנימיים של המבנה והן בחלקיו החיצוניים. כל עבודה ועבודה נעשית לאחר מחשבה מעמיקה, תכנון מפורט והתייחסות לצרכים הנקודתיים של המקום ושל הלקוח. הזכוכית היא חומר גלם נהדר לעבוד איתו וליצור אלמנטים מסוגננים שלוקחים את כל עניין העיצוב כמה צעדים קדימה ויכולים לשדרג משמעותית את החלל.

  היכן אפשר למצוא מבחר של עבודות עיצוב בזכוכית?

  עבודות עיצוב בזכוכית מביאות אתן לקדמת הבימה לא מעט יצירתיות וגם נותנות מקום של כבוד לחומר הגלם עצמו. פנייה לחברה, המתמחה בתכנון ובביצוע של עבודות מסוג כזה, תוך התייחסות אל המקום, אל צרכיו וגם הרצון לשלב בין סטייל בלתי רגיל לאיכות גבוהה, היא הדרך הנכונה לעשות את זה. מדיום גלאס מציעה לכם עבודות המתבססות על חומרי גלם מהאיכות הגבוהה ביותר ומאחוריהן מחשבה תמידית על עניין הביטחון בעקבות השימוש בזכוכית וכן על היצירתיות והסטייל. לפרטים נוספים אודות המוצרים השונים, אתם מוזמנים ליצור קשר בטלפון 1-801-710-468. נשמח לעמוד לרשותכם. 

   

   

   

  סגירת תפריט